Gün Zileli’nin yeni çalışması Anarşizme Kenar Notları çıktı!


anarsizme-kenar-notlari-ekitabi-gun-zileli

Anarşizme Kenar Notları

Gün Zileli

– ÇIKTI –

Zileli, bu toprakların çıkardığı en üretken anarşist yazar kuşkusuz. Biz okurlar içinse bunun faydası, yaklaşık otuz yıla yayılmış üretimin net bir panoramasını bu kitapta görebilmek.Gün Zileli’nin bu çalışması entelektüel çevrelerimizde pek alışık olmadığımız bir üslupta: yer yer özeleştiri, yer yer fikren kendini yeniden konumlandırma, yer yer de eleştirinin dozunu arttırma…

“Anarşizme Kenar Notları” düşünce evrenimize evrimsel bir yaklaşım sunuyor. Düşüncelerin nasıl evrildiğini delillerle anlatmakla kalmıyor, bunu kendi düşünce evrimini ifşa ederek, kendisini hedef tahtasına koyarak yapıyor. Ne cesaret!
Bu manada, eşi az bulunur bir eser ‘Anarşizme Kenar Notları’.

Kitabı okuyunca farkedeceksiniz 400’e yakın dipnotla, kenar notuyla zenginleştirilmiş bir çalışma elinizdeki. Dolayısıyla, okura bu notları es geçmemesini anımsatalım.

 

Çalışmayı sadece 7 Liraya sitemizden satın alabilirsiniz:

http://propagandayayinlari.net/notlar.html

http://propagandayayinlari.net/dukkan/

Tüm kitaplarımız Türkiye’de babil.com / calibro internet sitesinde ve ayrıca idefix, Google Play, iTunes, Smashwords, Scribd gibi uluslararası ekitap portallarında da bulunmaktadır. Kitabın Google Books üzerinden önizlemesini yapmak da mümkündür. Kitabın kapak tasarımı İç Mihrak kolektifi tarafından yapılmıştır.

 

 

Bu duyurumuzu sosyal medyada yaymanız bizi mutlu edecektir.

iletisim@propagandayayinlari.net
http://propagandayayinlari.net
Twitter: @propagandaY

PropagandaYayınları okunası e-kitaplar yayınlar.
  • Soru sor

  • YAZI DETAYLARI