Yeni Komünizm Paradigması ve Alain Badiou

İzafi dergisinin Ocak-Şubat 2014 tarihli 12. sayısında yayınlanmıştır. (Not: Bu yazıyla birlikte, bu sitede Alain Badio’yla ve aynı konuyla ilgili olarak yayınlanmış, “Komünizm Fikri Yeniden Hayata Dönerken” başlıklı makalesinde okunabilir.) Express dergisinin Kasım-Aralık 2013 sayısında , Yücel Göktürk ve Sıla Tanilli’nin, yakın zamanda Türkiye’ye bir konferans vermek üzere gelen Alain Badio’u ile yaptıkları bir söyleşi yayımlandı … Okumaya devam et Yeni Komünizm Paradigması ve Alain Badiou

En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.