“Veganizm” Kitabı Propaganda Yayınları’ndan Çıktı!

Zülâl Kalkandelen ve Can Başkent’in “Veganizm: Ahlakı, Siyaseti ve Mücadelesi” adlı e-kitabı Propaganda Yayınları’ndan çıktı!

Veganizm üzerine Türkçe yazılan kitap hacmindeki bu ilk çalışma, söyleşi üslubunun akıcı dili ve sıcak tarzıyla zevkli bir okuma öneriyor.

Kitap, vejetaryenliğin daha ilerisi olan ve çeşitli ahlaki, diyetetik, iktisadi, politik ve felsefi motivasyonlarla gerekçelendirilen veganizmin, toplumumuzda pek sık dile getirilmeyen, siyasi gruplarda dahi yok sayılan yüzüyle tanışmak, veganizmi anlamak, onun mücadelesini öğrenmek isteyenler için, konuya kapsamlı bir yaklaşım sunuyor. Veganizmin beslenme boyutuna, ekonomik/politik açılımına ve etik boyutuna değinen üç bölüm, kitabın temel bölümlerini oluşturuyor.

Eser, Propaganda Yayınları’ndan e-kitap olarak yayınlanmıştır ve kapak tasarımı İç Mihrak Propaganda Tasarım tarafından yapılmıştır.

Kitabı aşağıdaki linklere tıklayarak satın alabilirsiniz.

– Smashwords https://www.smashwords.com/books/view/338961

– iTunes/iBookstore https://itunes.apple.com/book/id684701864

– Google Play (Türkiye’de e-kitap satışı henüz yok) http://goo.gl/gQpwx4

– Barnes&Noble http://www.barnesandnoble.com/w/veganizm-zulal-kalkandelen/1116351692

– Kobo http://goo.gl/B8BkvG

Kitabımıza ayrıca Google Books’tan da ücretsiz bir şekilde erişmek mümkündür.

Kitapla ilgili daha fazla bilgi edinmek için Propaganda Yayınları sayfasına da gidebilirsiniz.

http://propagandayayinlari.net/vegan.html

 

(Sitemizin kimi servis sağlayıcılar tarafından keyfi bir şekilde sansürlendiğini duyuyoruz. Dolayısıyla sitemize ulaşamazsanız DNS ayarlarınızı ve filtrenizi değiştirmenizi öneririz. Ya da gizlen.net gibi webproxy’lerle de sitemize erişebilirsiniz)

Bu duyurumuzu sosyal medyada ve ilgilenebileceğini düşündüğünüz insanlara yaymanız bizi mutlu edecektir.

Referans Bilgileri Veganizm: Ahlakı, Siyaseti ve Mücadelesi – Bir Söyleşi, Zülâl Kalkandelen – Can Başkent, Propaganda Yayınları, ISBN: 978-1-927893-00-5 (pdf), 978-1-927893-01-2 (ePub), 978-1-927893-02-9 (mobi), 79 sayfa, Eylül 2013.

Propaganda Yayınları, Ocak 2011’de kurulmuş, Türkiye’nin ilk e-kitap yayınevidir. Yayınevi hakkındaki tüm bilgilere ve yayınladığı kitaplara yayınevinin websitesinden ulaşılabilir. Sitemizden, çalışmalarımızı desteklemek için bize bağışta bulunmanız da mümkündür. Propaganda Yayınları’nı Diaspora üzerinden takip etmek de mümkündür: https://joindiaspora.com/people/22ca31567832c9ab

  • Soru sor

  • YAZI DETAYLARI