YAYIN KOLEKTİFİ DUYURUSU

Sevgili arkadaşlar,

Bu kısa açıklamayı, Yayın Kolektifi Katılımcılarının 6 Şubat 2011 toplantısıyla birlikte görevi sona eren Girişimciler Grubu’nun ardından görevlendirdiği “Öneri Değerlendirme Grubu” adına yazıyorum sizlere.

Toplantıya fiilen 20 arkadaş katıldı. Bir arkadaş geldiği halde, bizim adresi kötü bir şekilde tarif etmemiz yüzünden yeri bulamadığı için katılamadı. İki arkadaş msn aracılığıyla katıldı. Bir arkadaş saat uyumsuzluğu dolayısıyla katılmak istediği halde MSN’den katılamadı. Sonuç olarak, katılım sayısını 24 olarak verebiliriz.

Üç maddelik gündemin sadece 1. maddesi görüşülebildi ve ikinci maddesine, yani somut kuruluş sorunlarına geçilemedi, çünkü işleyişle ilgili olarak çok sayıda öneri vardı. Ancak bunların değerlendirilmesinden sonra somut kuruluş sorunlarına geçilebileceği sonucuna varıldığından 2. Maddenin görüşülmesi Yayın Kolektifi Katılımcılarının 2. Toplantısına bırakıldı. Bu toplantının 6 Mart 2011, Pazar günü, saat 13.00’te, bir yayıncı  arkadaşımıza ait şu adreste yapılmasına  karar verildi:

Kılıçali Paşa Mahallesi, Yeni Yuva sokak 27/4 Uslu Apt.
Cihangir-İstanbul

Toplantının bir arkadaş tarafından kaydedilen tutanakları birkaç güne kadar sizlere ulaştırılacaktır. Ayrıca ses kaydı da yapılmıştır. Teknik olanaklar el verirse bu kayıtları da ulaştırmaya çalışacağız.

6 arkadaşın görev aldığı “Öneri Değerlendirme Grubu” , 12 Şubat, cumartesi günü, saat 17.00’de, yine yukardaki adreste toplanıp, toplantıdaki önerileri formüle eden bir metni kaleme alacak ve sizlere ulaştıracaktır. Bu grup, aynı toplantıda, daha önce yayınlanan Yayın Kolektifi Girişimcileri Duyuru ve Çağrı metninde gerekli ekleme ve düzeltmeleri de yaparak Yayın Kolektifi Katılımcıları Duyuru ve Çağrı metni olarak sizlerin de imzasına açılmak üzere gönderecektir.

6 Mart günü buluşmak üzere.

Öneri Değerlendirme Grubu Adına

Gün Zileli
7 Şubat 2011

  • Soru sor

  • YAZI DETAYLARI